Adana Usulü Aşk Acısı! Genç Aşık, 10 Bin Tane İlan Bastırıp Her Yere Astı!

Adana’da sevgilisinden ayrılan 28 yaşındaki Ömer Şeref, barışma talebi geri çevrilince kenti ilana boğdu. Bugünlerde Adana’ya yolunuz düşerse, ‘Söyle Adana Özge’ye, Ömer Seni Çok Sevdi Diye‘ ilanını görürseniz pek de şaşırmayın. 

Buyrun detaylara ⬇️

İngilizce öğretmeni Özge Y. (26), 5 yıllık erkek arkadaşı 28 yaşındaki Ömer Şeref ile yaklaşık 4 ay önce tartışarak ayrıldı.

Bunun üzerine Şeref, kendisini affettirmek için sürekli Özge Y.’ye ulaşmaya çalıştı ancak bir türlü başarılı olamadı.

Geçtiğimiz aylarda Özge Y.’nin evine 1 kamyon gül yollayan Ömer Şeref, yine istediği cevabı alamayınca bu sefer ilginç bir yönteme başvurdu.

Şeref, kendisinden ayrılan kız arkadaşıyla barışmak için çöp kutuları, aydınlatma ve trafik ışıkları dahil olmak üzere kentteki birçok alana ‘Söyle Adana Özge’ye, Ömer Seni Çok Sevdi Diye’ yazılı ilanlar astı.

İlanı görenler hayrete düşerken, kimisi fotoğrafını çekip sosyal medya hesabından paylaştı, kimisi de ilanı okuyarak gülüp geçti.

Ömer Şeref ayrıca ilana bir de QR kod eklediğini ve kodu okutunca kız arkadaşına yazdığı şarkının çıktığını söyledi.

Ömer Şeref’in konuyla ilgili açıklamalarıysa şöyle ⬇️ 

“Ben onu çok seviyorum. Aylardır konuşmaya çalışıyorum ama irtibat kuramıyorum. Bir şekilde sesimi duyurmaya çalışıyorum ama benimle konuşmuyor. Çok saçma bir tartışmadan ayrıldık. Evlenecektik, istememiz olacaktı ancak deprem nedeniyle ertelendi. 5 yıllık bir mazimiz var. 5 dakikada öyle atılmaz. 

Cevap vermiyor. Numarasını da değiştirmiş büyük ihtimal. Ona yazdığım şarkıdaki birçok söz anlam yüklü. Adana’nın her yerinde bu ilanlardan var. Yaklaşık 10 bin tane ilan var.”

Bir de ağzından dinliyoruz buyrun ⬇️

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x