Bilginin Verdiği Haz: Yalnızca Sapyoseksüellerin Anlayabileceği 10 Şey

Sapyoseksüel, dış güzellikten önce zekadan etkilenen insanları tanımlamak için kullanılıyor. Bu insanlar bilgiye karşı inanılmaz haz duyuyorlar. Bilginin verdiği hazzı başka yerde bulamayanlardansanız bu içerik sizin için!

1. Sapyoseksüeller için dış güzellik hiçbir şey, zeka her şeydir.

Bilgili olan insanlar onlara çok çekici gelir. Bilgili olan insanlara karşı ilgileri onları eğitime de meraklı hale getiriyor.

2. Sapyoseksüeller genelde fiziksel bir davranıştan etkilenmezler. Onları tahrik eden şey zekadır…

Akıllı birini gördüklerinde bu aşık olmaları için yeterli, neredeyse başka hiçbir şeye bakmazlar. Onları baştan çıkaran tek şey partnerinin zekası olur.

3. Kitapçı ve kütüphane aşkı denilince akla sapyoseksüeller gelir.

Beyne aşık sapyoseksüellerin partnerlerini bulabilecekleri yerlerin başında kitapçılar veya kütüphaneler geliyor.

4. Eğitim ve seminerlere hepimiz katılıyoruz. Ama sapyoseksüeller için bu ayrı bir haz….

Eğitim ve seminerlerde anlatılanlardan çok anlatıcılara dikkat kesilen sapyoseksüeller için buralar adeta bir cennet!

5. Sapyoseksüeller için entellektüel bir konuşma fiziksel bir şeyler yaşamaktan çok daha önemli.

Sapyoseksüellere ilk buluşmada ne istersin diye sorulsa cevabı derin ve bilgi dolu bir sohbet der. Mevzu derin sohbetler olduğunda cinsellik onlar için ikinci plana atılır.

6. Sapyoseksüeller için karşısındaki kişi dünyanın en güzeli/yakışıklısı olsa da ortalama bir zekaya sahipse onun için yok gibidir.

Bu insanların ortalama zekaya sahip insanlara cinsel bir çekim duyabilmesi imkansız. Onlar için partner seçerken tek kriter ileri düzey bir zeka ve entellektüel birikim.

7. Sapyoseksüellerin aşık olması için karşısındakinin zeki olması yeterli.

Zekası ortalamanın birazcık üstünde olan birine başka hiçbir şeye bakmadan şıp diye aşık olabilirler. Partnerlerine aşık olmalarını sağlayan kriterlerin başında karşısındakinin bilgi birikimi geliyor.

8. Sapyoseksüeller biriyle konuşmadan yakınlık kuramazlar. Biriyle yakınlaşmaları ve bir şeyler hissedebilmeleri için önce uzun sohbetler etmeleri gerek.

Bu da demek oluyor ki, partnerine cinsel olarak bir şey hissetmesi için mutlaka öncesinde entellektüel bir tartışmaya girmesi gerekir.

9. Sapyoseksüeller sevecekleri kişileri uzun saatler sohbet edebilecekleri kişilerden seçerler. Birine bir şeyler hissedebilmeleri için felsefi ve entellektüel tartışmalar yapabiliyor olmaları gerekir.

Zeka ve entellektüel birikimin her şeyin önüne geçtiği sapyoseksüeller partnerleriyle yaptıkları sohbetler en büyük haz aldıkları şeylerden.

10. Sapyoseksüeller için karşısındakinin özgüveni çok önemli.

Zekanın yanında özgüvene de aşık olan sapyoseksüeller, bilgi ve birikimini ifadelerinde ve mimiklerinde gösterenlere ayrı hayran olurlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x