Hayko Cepkin Beşiktaş’ın stadında konser verecek

NTV’de yer alan haberde, Kariyerindeki başarıları, çıkardığı hit parçaları ve güçlü sahne şovlarıyla tanınan Cepkin, özel stadyum konseriyle hayranlarına uzun yıllar hafızalarda kalacak bir gece yaşatacak.

Beşiktaş Dolmabahçe Stadyumu’nda düzenlenecek konserde Hayko Cepkin, yaklaşık 40 bin kişiye seslenecek.

Stadyum şovu, Hayko Cepkin’in son albümünden en sevilen parçalardan klasikleşmiş hitlere kadar geniş bir repertuar sunacak.

Bugüne dek hafızalara kazınan tüm şarkılarının yanı sıra farklı tarzlarda eserleri kendi yorumuyla seslendirecek olan Hayko Cepkin, özel sürprizleriyle de dinleyicilerini şaşırtacak.

“BUGÜNE KADAR YAPILAMAZ DENİLENİ YAPTIK”

Basın toplantısında konuşan Hayko Cepkin, “Stadyum projesini bana sunduklarında 18 Mayıs tarihini özellikle bizzat kendim seçtim. Stadyum projemizin ilk konseri olacak dediler. Çok daha kıymetli olur çünkü zamanında büyük sahnelerin, özel projelerin açılışlarını yapmış ve aslında bu konuda biraz deneyimli olarak daha doğru bir yere oturacağını düşündüm. Ertesi gün zaten 19 Mayıs’ımız… Bizim için çok kıymetli. Fikir olarak da çok doğru bir yere oturacağımızı düşünüyoruz. Biz bu tip projelere her zaman hazır bir ekibiz” dedi.

“Yıllardır sahnede olmayanı yapmış, yapılmaz denileni hayata geçirmiş bir ekip olduğumuz için bu tip projelerde yer almayı hak eden bir isim olduğumuza her zaman inanıyoruz” diyen Cepkin, “Proje teklifi geldiği zaman, böyle bir şovu günün birinde stadyumda yapabilme ihtimaline karşı yüzde 90 projeyi hazır halde cebimizde tutuyorduk. Zaten seyircimize ne yaşatacağımızı biliyoruz. 40 bin kişilik bir seyirci kitlesine sesleneceğiz. Bu, bugüne kadar seslendiğimiz en kalabalık seyirci adedi olmayacak, bundan çok daha kalabalık konserler yaptık ama o muhteşem ambiyansın içinde tam anlamıyla 40 bin sizin için gelmiş seyirciniz olacak. Hele ki Beşiktaş Stadyumu benim çocukluğumda davul çaldığım bir yer” dedi.

3,5 SAATLİK BİR PERFORMANS OLACAK

27 yıldır müzik piyasasına hizmet ettiğini ama 18 yıldır albümlü ve tanınır biri olduğunu söyleyen Cepkin, “Yaklaşık 3-3,5 saatlik, 32-33 parçalık bir performans olacak. Gelen seyircimiz arasında, bu 18 yıllık sürece bire bir tanıklık etmiş bir jenerasyon var. Kendi hatıralarını da hatırlayacakları ansiklopedik bir konser olacak” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x