Tek Tuşla Aşkı Yakalayın: Tineco Floor One S3 ve IFLOOR 3 ile Pratik Temizlik

Tineco, yılın en sevgi dolu gününde tek tuşla kalpleri aşkla dolduruyor. Geleneksel çiçek buketi veya çikolatanın ötesine geçerek sevdiğinize stil sahibi ve hayatı kolaylaştıran bir hediye alternatifi sunuyor. FLOOR ONE S3 ve IFLOOR 3, tek dokunuşlu kolay kullanımları ve güçlü performanslarıyla sevgi dolu anlara yer açıyor. 

Kullanıcı dostu yapay zekâ ile güçlendirilen IFLOOR 3, kablosuz özgürlüğünün yanı sıra tek tuşla çok yönlü bir temizlik sağlıyor. Islak ya da kuru fark aynı anda bütün kirleri etkili bir şekilde temizleyen cihaz, zeminde iz bırakmayan efektif çözümler sunuyor.

Kullanıldığı zemini ve kirleri algılayarak tek bir akıllı adım ile tamamen temizlik sağlayan FLOOR ONE S3, iLoop™ akıllı sensörü ile emiş gücünü ve su akışını da otomatik olarak ayarlıyor. Temizlik sonrası kendi kendini temizleme sistemiyle de ellerinizi kirden, evinizi ise kokudan uzak tutuyor.

Zarif tasarımlarıyla her türlü yaşam alanına sofistike bir dokunuş katan FLOOR ONE S3 ve IFOOR 3, sevginizin en stil sahibi ifadesi oluyor. Şarj etmenize gerek kalmadan kesintisiz temizlik imkânı sunan akıllı pil yönetimleriyle de sevgi dolu anlara daha fazla zaman kalıyor. FLOOR ONE S3’ün Akıllı sensörü sayesinde kirleri temizlemek için ne kadar güç gerektiğini hesaplıyor ve bu sayede 35 dakikaya kadar daha uzun bir kullanım süresi sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x